При відключенні світла та зв'язку - Лікарня ЕКСПЕРТ працює 24/7

Оберіть

Ужгород

 

Оберіть

Лікарня

 

+38 (097) 22 33 911
+38 (073) 22 33 911
+38 (066) 223 39 11
м.Ужгород,
вул.Капушанська, 23а
Цілодобово 24/7

Оберіть

Поліклініка

 

+38 (097) 22 33 911
+38 (073) 22 33 911
+38 (066) 223 39 11
м.Ужгород,
вул.Капушанська, 23а
З 8:00-20:00

Гастроентерологія Ужгород

Гастроентерологія — галузь медицини, яка займається вивченням будови та правильної роботи шлунково-кишкового тракту, його захворювань та методів їх лікування.

Захворювання травної системи

Діагностичні методи у гастроентерології

Оскільки деякі захворювання ШКТ, наприклад, виразка та гастрит симптоми мають схожі, точно визначити природу та стадію захворювання, а також призначити відповідне лікування може лише фахівець.

Приводом для звернення до гастроентеролога можуть бути такі симптоми:

  • печія;
  • відрижка;
  • неприємний запах з рота;
  • часте бурчання і біль у животі;
  • метеоризм;
  • блювотні позиви та нудота;
  • зміна кольору, запаху, консистенції чи кількості калу;
  • зміни кольору шкіри;
  • відсутність апетиту.

Багато гастроентерологічних захворювань супроводжуються також дратівливістю, слабкістю, безсонням, підвищенням температури та тремтінням в руках. При виявленні цих симптомів слід звернутися до фахівця.

Для точного діагностування захворювання у Лікарні ЕКСПЕРТ у місті УЖГОРОД, його природи, стадії та можливих причин, у гастроентерології використовують лабораторні (дослідження зразків) та інструментальні (обстеження пацієнтів за допомогою ендоскопічних, рентгенологічних, ультразвукових, електрометричних та електрографічних приладів) методи.

Лабораторні методи гастроентерологічної діагностики включають:

  • Ендоскопічні дослідження;
  • біохімічний та клінічний аналіз крові;
  • аналіз калу;
  • аналіз шлункового соку;
  • обстеження на інфекції.

Лабораторні дослідження виконуються в найкоротші терміни – від 2-3 днів до кількох годин.

Інструментальні методи гастроентерологічної діагностики включають:

  • ендоскопію шлунково-кишкового тракту – ФГДС;
  • колоноскопію;
  • УЗД органів черевної порожнини;
  • комп'ютерну томографію.

Пам'ятайте, що захворювання органів черевної порожнини дуже небезпечні і можуть призвести до серйозних порушень системи травлення. Тому при перших симптомах звертайтесь за консультацією до гастроентеролога у Лікарні ЕКСПЕРТ, проходьте обстеження і виконуйте усі рекомендаціям вашого лікаря.

У Лікарні ЕКСПЕРТ у Ужгороді приймають досвідчені фахівці, які готові допомогти вам вирішити ваші проблеми при захворюваннях ШКТ.

Читати

Наші експерти лікують

Холедохолітіаз (камені в жовчному протоці)

Просування каменю у холедох (загальна жовчна протока) є ускладненням жовчнокам'яної хвороби (холедохолітіаз, лат. choledocholithiasis), що призводить до розвитку гострого холестатичного синдрому і холестатичної жовтяниці.

Визначення ph-метрії шлунку

Докладніше

Холангит (запалення жовчних проток)

неспецифічне запалення жовчних проток внаслідок проникнення в них різноманітних збудників з жовчного міхура, кишечника, кровоносних та лімфатичних судин.

Функціональна диспепсія

дуже поширене гастроентерологічне захворювання, яке характеризується больовим синдромом та дискомфортом в епігастрії, відчуттям переповнення після їжі, відрижкою, печією, нудотою та метеоризмом.

Синдром роздратованого кишечника з закрепами

це функціональні розлади кишечнику впродовж 3 міс і більше, під час яких абдомінальний біль поєднується з порушеннями акту дефекації та кишкового транзиту. Синдром подразненої товстої кишки відзначають і у чоловіків (10–20% випадків), і в жінок (70–80% випадків). У розвинених країнах СПК реєструється у 5–10% дорослого населення.

 

Кишкова непрохідність

порушення пасажу кишкового вмісту в напрямку від шлунку до заднього проходу. Вона не являє собою окрему нозологічну форму, є синдромом і буває ускладненням найрізноманітніших захворювань. Серед причин, які спричинюють непрохідність, найчастішою є злуковий процес у черевній порожнині, обтурації пухлинами, перекрути та вузлоутворення, інвагінація кишечника, обтурації сторонніми тілами та жовчними каменями, гострі запальні процеси черевної порожнини, перфорація порожнистих органів.

Неспецифічний виразковий коліт

це хронічне запальне захворювання товстої кишки невідомої етіології з рецидивуючим перебігом, яке характеризується прогресивним гнійно-геморагічним запаленням слизової, підслизової та м'язової оболонки кишечнику, яке розповсюджується проксимально від прямої кишки, та супроводжується розвитком позакишкових проявів хвороби і розвитком місцевих та системних ускладнень; у тому числі звуження петлі кишечнику, перфорації кишечнику, кишкової кровотечі, септичних ускладнень, токсичного мегаколону, псевдополіпозу товстої кишки, раку товстої кишки.

Дивертикуліт товстої кишки

стан травлення, який характеризується наявністю дрібних дивертикулів, що виступають зі стінок товстої кишки. Справжню поширеність дивертикульозу важко визначити, оскільки у більшості пацієнтів цей стан безсимптомний

Грижа стравохідного отвору діафрагми

є одним із захворювань шлунково-кишкового тракту. Вона є наслідком неправильного функціонування діафрагми, тобто перегородки, що відокремлює грудну клітку від черевної порожнини. Внаслідок ослаблення діафрагми частина шлунка переміщується з черевної порожнини в грудну клітку через стравохідний отвір.

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба

це наявність типових скарг, або пошкодження слизової оболонки стравоходу, спричинене патологічною регургітацією шлункового вмісту до стравоходу внаслідок порушення функції НСС.

Жовчнокам'яна хвороба

захворювання, яке виникає внаслідок утворення каменів у жовчному міхурі та жовчних протоках. Камені в жовчному міхурі призводять до розвитку холециститу. Просування каменю у загальну жовчну протоку є ускладненням жовчнокам'яної хвороби, що призводить до розвитку механічної жовтяниці.

Коліт

запальне ураження слизової оболонки товстої кишки

Холецистит (запалення жовчного міхура)

це запальний процес в слизовій оболонці жовчного міхура, що часто супроводжується больовими відчуттями в правому підребер'ї та іншими неспецифічними симптомами як нудота, блювання і інші. Хвороба зустрічається у різних вікових категоріях. Найчастіше страждають жінки віком від 40-50 років

Гастрит

запальні або запально-дистрофічні зміни слизової оболонки шлунка; довготривале захворювання, характеризується дистрофічно-запальними змінами, протікає з порушенням регенерації, а також з атрофією епітеліальних клітин та заміщенням нормальних залоз на фіброзну тканину.

Панкреатит

група захворювань та синдромів, при яких спостерігається запалення підшлункової залози. При запаленні підшлункової залози ферменти, що виділяються залозою, не викидаються в дванадцятипалу кишку, а активізуються у самій залозі і починають руйнувати її (самоперетравлення). Ферменти та токсини, які при цьому виділяються, часто скидаються в кровообіг і можуть серйозно пошкодити інші органи (мозок, легені, серце, нирки та печінка).

Виразкова хвороба шлунка

це хронічне рецидивуюче захворювання, яке супроводжується появою одного або кількох локальних дефектів слизової, що формуються під впливом соляної кислоти, пепсину та жовчі. Іноді виразковий дефект охоплює не тільки слизову оболонку, але і підслизовий шар органа

Гастродуоденіт

захворювання, що характеризується запаленням слизової оболонки дванадцятипалої кишки та пілоричній ділянці шлунка. Найактивніші симптоми гастродуоденіту: нудота, неприємний присмак у роті, почуття переповненості шлунка.

Езофагіт

захворювання стравоходу, що супроводжується запаленням його слизової оболонки.

Консультації

1

Первинна консультація (провідний спеціаліст)

Фахова консультація з лікарем

600 грн

2

Повторна консультація ( провідний спеціаліст)

Повторна консультація у вашого лікаря

600 грн

Операції

1

Гастроплікація

від 44000 грн

2

Лазерна антирефлюксна абляція слизової оболонки

15 000 грн. грн

Діагностика

1

Гастроскопія

ЕЗОФАГОГАСТРОДУОДЕНОСКОПІЯ або ФГДС без медикаментозного сну

1250 грн

2

Гастроскопія під седацією

ЕЗОФАГОГАСТРОДУОДЕНОСКОПІЯ або ФГДС з медикаментозним сном

2420 грн

3

Колоноскопія під седацією

Колоноскопія з медикаментозним сном

3400 грн

4

Ендоскопічна рH-метрія шлунку

800 грн

5

Експертне УЗД ОЧП (великий комплекс): печінки, селезінки, жовчного міхура, підшлункової залози, нирок

700 грн

6

Гастроскопія+ колоноскопія під седацією

ФГДС та Колоноскопія з медичним сном

4570 грн

7

Установка/екстракція шлункового балона

15 000 грн

8

Відеоколоноскопія (ВКС)

2200 грн

9

Відеогастродуоденоскопія (ВГДС)

1250 грн

Запишіться на прийом
Ми готові до партнерства з усіма медичними закладами та лікарями

Команда експертів

Воробець Віра Василівна

Лікар-гастроентеролог, інфекціоніст

705

Муромцева Олена Анатоліївна

Педіатр, дієтолог, дитячий гастроентеролог

573

Москаль Оксана Миколаївна

Лікар - гастроентеролог, лікар ультразвукової діагностики

509
Задати питання
Ми готові до партнерства з усіма медичними закладами та лікарями