При відключенні світла та зв'язку - Лікарня ЕКСПЕРТ працює 24/7

Оберіть

Лікарня

 

+38 (097) 22 33 911
+38 (073) 22 33 911
+38 (066) 223 39 11
м.Ужгород,
вул.Капушанська, 23а
Цілодобово 24/7

Поліклініка

 

+38 (097) 22 33 911
+38 (073) 22 33 911
+38 (066) 223 39 11
Ужгород, вул. Капушанська, 145
ПН-ПТ 08.00 - 20.00
СБ 09:00 - 18:00
+38 (097) 22 33 911
+38 (073) 22 33 911
+38 (066) 223 39 11
м.Ужгород,
вул.Капушанська, 23а
З 8:00-20:00

 

Телефони

+38 (097) 22 33 911

Відгуки

Потреби пацієнта понад усе
Команда лікарні ЕКСПЕРТ потребує Вашої допомоги щоб стати ще кращими. 
Ми будемо вдячні за оцінку нашої роботи! 

Читати

Тетяна

14.06.2026

Хочу висловити щиру подяку лікарю-хірургу Бойко Сергію Олександровичу за Вашу працю, за високий професіоналізм, чуйність, терпіння та колосальну підтримку. Дякую, що так уважно поставилися до проблеми мого чоловіка. Ви повертаєте здоровʼя та даруєте віру у швидке відновлення! Ви лікар від Бога! Ваші руки золоті! Окремі слова величезної подяки хочеться сказати нашому дорогому сімейному лікарю Борович Оксані Вікторівні! Ви Лікар з великої літери, завдяки Вам ми дуже вчасно виявили проблему, ви перша «забили тривогу» та скерували на діагностику. Ми постійно відчували увагу, підтримку. І не можу не сказати взагалі за Експерт - ви неймовірні від реєстратури , поліклініки до стаціонарного відділення! Бажаю клініці Експерт стабільності, розвитку та нових професійних здобутків!

Тетяна

14.06.2026

Хочу висловити щиру подяку лікарю-хірургу Бойко Сергію Олександровичу за Вашу працю, за високий професіоналізм, чуйність, терпіння та колосальну підтримку. Дякую, що так уважно поставилися до проблеми мого чоловіка. Ви повертаєте здоровʼя та даруєте віру у швидке відновлення! Ви лікар від Бога! Окремі слова величезної подяки хочеться сказати нашому дорогому сімейному лікарю Борович Оксані Вікторівні! Ви Лікар з великої літери, завдяки Вам ми дуже вчасно виявили проблему, ви перша виявили проблему таскерували на діагностику,

Надія

03.06.2026

Звернулась до лікаря-гінеколога Ольги Юріівни Чонка.І я вдячна,що попала до неї.Вирішила мої проблеми.Надала гарну консультацію,підібрала план лікування,була зі мною на звʼязку.Я задоволена-за вашу психологічну підтримку,за Вашу людяність і професіоналізм .Дякую!

Анастасія

30.05.2026

Записалась на бакпосів та загальний аналіз крові, щоб одразу з результатами піти до лікаря. Записали без проблем, але в лікарні мене повідомили що аналізи відправляються з понеділка. Консультант по телефону при записі забув повідомити мені цю дрібницю, запропонували перезаписатися на інший день.

Людмила

15.05.2026

Звернулась у клініку виключно для планової здачі аналізів — цитології та тесту на ВПЛ. Проте замість простої процедури мені нав’язали консультацію, хоча я не просила жодного розбору чи додаткового обговорення. Не зовсім зрозуміло, на основі чого було вирішено, що консультація взагалі потрібна.

Лікар почав ставити питання щодо аналізів, які були в базі ще рік тому, та давати рекомендації, які не стосувались мого поточного запиту: порадив приймати вітаміни А та Е, а також здати феритин. При цьому в мене дисплазія, і хотілося б отримувати релевантні пояснення та рекомендації саме щодо цього стану, а не загальні поради без зрозумілого зв’язку з проблемою.

Складається враження, що замість виконання конкретного запиту пацієнта клініка намагається нав’язати додаткові консультації та послуги.

Олеся

02.05.2026

Хочу залишити відгук щодо вкрай непрофесійного та халатного ставлення до пацієнтів.
Я звернулася до лікарні з конкретною потребою — здати аналіз на бактеріологічний посів, який є важливим для правильної діагностики та подальшого лікування. Попри це, аналіз не був проведений або проведений некоректно, без належного пояснення причин або альтернативних рішень.
Таке ставлення викликає серйозне занепокоєння, адже мова йде про здоров’я пацієнтів. Відсутність належної комунікації, ігнорування потреб пацієнта та невиконання необхідних медичних процедур — це неприпустимо для медичного закладу.
Очікую, що адміністрація зверне увагу на дану ситуацію, проведе перевірку та вживе відповідних заходів, щоб у майбутньому подібні випадки не повторювалися.
Пацієнти мають право на якісну медичну допомогу, своєчасні обстеження та відповідальне ставлення з боку медичного персоналу.

Ксенія

26.04.2026

Дуже задоволена роботою сімейного лікаря п.Заставної у Винниках. Уважна, привітна, дуже добре все пояснює. Мені, як людині без медичної освіти - все зрозуміло. Не шкодує часу на пацієнтів. Рада, що обрала саме її. Дякую!

Ірина

16.02.2026

Хочу подякувати отоларингологу Паук Ніколетті Павлівні за швидкий діагноз та лікування, що допомогло. При потребі буду ще звертатися до цього лікаря.
Ми будемо вдячні за залишений Вами відгук!

Залишити відгук

(на сайті не публікується)

Про лікарню ЕКСПЕРТ