PRP-терапія в урології: можливості лікарні ЕКСПЕРТ

Пейроні та вирішення інших проблем методом введення плазми крові пацієнту. Результат процедури — покращення статевих відносин, зняття болю, виправлення кривизни та багато іншого.

Що таке PRP?

Так називають методику плазмоліфтингу. Ідею цього лікування висунули шведські лікарі близько 120 років тому. Метод успішно застосовують у різних областях медицини: від косметології до хірургії.

Принцип PRP-терапії заключається у введенні пацієнтові його власної плазми, отриманої з крові. Плазму попередньо очищають і збагачують (або ні — це залежить від припису лікаря). В якості додаткових елементів можуть використовувати судинні препараті, вітаміни, озон, гілауронову кислоту тощо.

Застосування плазмоліфтингу в урології

Уролог може призначити PRP-терапію полового члена у наступних випадках:

• лікування еректильної дисфункції і хвороби Пейроні;

• доповнення курсу лікування уретриту, простатиту або імпотенції;

• корекція викривлень статевого органу;

• омолодження шкіри статевого органу, покращення пружності та еластичності, стимуляція відновлення тканин;

• вирішення проблеми олеогранульоми пеніса: запального процесу, спровокованого потраплянням під шкіру сторонніх речовин (зазвичай пацієнти вводять їх самостійно з метою збільшення статевого органу);

• допоміжний метод покращення обміну речовин на локальному рівні.

PRP-терапія для лікування еректильної дисфункції

Якщо у чоловіка виявлені порушення статевої функції, і ерекція недовга або недостатня для здійснення сексуального акт, проблему треба вирішувати. Перш за все лікар виявить причину. Далі — призначить терапевтичний курс, кий може включати плазмоліфтинг.

PRP-терапію для лікування еректильної дисфункції застосовують курсом, який може тривати до одного місяця, з періодичністю ін'єкцій раз на тиждень. Перших результатів можна чекати вже після третьої процедури. але важливо дотримуватись інших приписів лікаря і проходити весь призначений курс лікування.

PRP-терапія для лікування хвороби Пейроні

Під час цієї хвороби не порушується еректильна функція, однак статевий акт може супроводжуватись сильним болем. Якщо не вирішувати проблему, дисфункція може стати наступним її етапом.

PRP-терапія у такому випадку курсова. Її тривалість — до одного місяця, з періодичністю ін'єкцій раз на тиждень. Під час однієї процедури пацієнту вводять до шести ін'єкцій у різні частини статевого органу.

Особливості плазмоліфтинг в лікарні ЕКСПЕРТ

Процедура PRP-терапії проводиться у два етапи:

1. У пацієнта беруть венозну кров та обробляють її у центрифузі з метою виділення необхідних компонентів. Після підготовки плазми з тромбоцитами переходять до другого етапу.

2. Лікар вводить підготовлений препарат у різні точки статевого органу. Загалом процедура викликає мінімальний дискомфорт. Можлива попередня місцева анестезія для пацієнтів з сильною больовою чутливістю. Тривалість сеансу — до 30 хвилин. Кількість сеансів в межах курсу визначає лікар.

Лікування плазмою в урології проходить без реабілітаційного періоду. Єдине обмеження — на статеві акти. Треба відмовитись від них під час курсу та на деякий час після нього (точні рекомендації озвучить лікар).

Перелік протипоказань мінімальний: рак статевого органу, хвороби крові, аутоімунні захворювання. PRP-терапію не можна поєднувати з ударно-хвильовою терапією та лікуванням локальним від'ємним тиском.

Ефективне лікування чоловічих проблем у Львові доступне. Пройдіть процедури плазмоліфтингу у лікарні ЕКСПЕРТ та відчуйте покращення стану статевої системи і сексуального життя.