Операція з застосуванням біоклею

від 17000 грн

Біоклейова облітерація вен VenaSeal (Венасил) або VenaBlock (Веноблок) – самий сучасний і комфортний метод видалення венозних захворювань. У рамках лікування застосовується спеціально розроблений медичний клей, повністю біосуміжний з тканинами людського організму. У ході процедури клей вводиться в пошкоджену венозну судину, після чого вона миттєво закривається (стінки склеюються). Метод дозволяє усунути тривалий час існуючі недоліки вен і варикозне розширення на ногах, не застосовуючи оперативне втручання.

У Лікарні ЕКСПЕРТ лікарі проводять успішне лікування варикозу біоклеєм. На даний момент технологія вважається самою ефективною і безпечною в світі.

Про захворювання
Всесвітня організація охорони здоров’я включила венозні захворювання в список «хвороб цивілізації». При сучасному темпі життя кожна друга людина страждає варикозом, і кожен восьмий страждає від запущеної форми даного захворювання.

Основна причина недостатності венозних судин полягає в порушенні роботи їх клапанів. Останні повинні забезпечувати рух крові наверх до серця. При их ослаблении кров тече в скеруванні донизу та затримується в венах ніг. Якщо варикозну хворобу вчасно не вилікувати, вона прогресує, симптоми посилюються. В кінцевому рахунку, можуть виникнути серйозні ускладнення – тромбоз, трофічні язви.

Клейова облітерація дозволяє своєчасно усунути судинне порушення, поперджаючи розвиток захворювання.

Симптоми

Венозну недостатність можна запідозрити таким чином:

• втома та тяжкість в ногах;
  • набряки ніг;
  • відчуття шкірного свербіння, печіння;
  • синюшній відтінок вен;
  • виступ вен на поверхню шкіри;
  • «судинні зірочки»;
  • поява трофічних язв (в запущених стадіях).

При появі симптомів необхідно пройти УЗ – діагностику вен нижніх кінцівок (УЗДГ / дуплекс) і звернутися до лікаря - флеболога (судинного хірурга) для постановки точного діагнозу і призначення лікування.

Преваги клейової технології

Завдяки цьому процесу лікування біоклеєм є максимально комфортне для пацієнта, больові відчуття повністю виключені.

Основні переваги методу:

1. безпека;
  2. відсутність болю;
  3. відсутність необхідності в седації;
  4. неінвазивність процедури;
  5. відсутність шрамів і рубців після процедури;
  6. відсутність гематом;
  7. відсутність необхідності в носінні післяопераційного компресійного трикотажу;
  8. відсутність обмежень в реабілітаційному періоді.

Покази і протипокази
Процедура проводиться в таких випадках:

• варикозное розширення венозних судин;
  • трофічні язви на шкірі внаслідок варикозу;
  • хронічна недостатність венозного типу.

Проведення процедури неможливо за наступних станів:

• тромбофлебіт;
  • септичні стани;
  • запальне ураження поверхневих або глибоких вен;
  • вагітність і період лактації;
  • індивідуальна непереносимість компонентів клею.

Подготовка до процедури

Для виключення протипоказів перед процедурою пацієнту слід пройти нескладну підготовку: відвідати лікаря-флеболога для огляду та виконати ультразвукове сканування вен. Підчас УЗД фахівець визначить патологічні зміни, які потребують корекції, тим самим плануючим хід майбутньої процедур. Пройти стандартні аналізи для оцінки стану організму:

• Клінічний аналіз крові;
  • Д-димер і коагулограмма;
  • Біохімічний аналіз крові: глюкоза, АСТ, АЛТ, білірубін загальний, креатинин, гомоцистеїн;
  • 4 обов'язкових аналізів: RW (реакція Вассермана, сифіліс), ВІЛ (вірус імунодефіциту людини), маркери гепатитів В, С (Hbs-Ag, HCV-Ag).

Як проводиться облітерація вен

Метод облітерації, заснований на введенні в вену клейової речовини для ліквідації венозного рефлюксу – зворотнього току крові по судинам.

Етапи процедури:

1. На шкіру наноситься антисептичний засіб і місцевий знеболюючий препарат для усунення дискомфортних відчуттів.
  2. Біля враженої вени робиться один прокол, через нього лікар встановлює в судину катетер.
  3. Через катетер у вену дозовано вводиться біоклей. Паралельно лікар помірно натискає на судину ультразвуковим датчиком для покращення процесу склеювання судинних стінок.
  4. Уся процедура триває орієнтовно 30-60 хвилин.

Результат
Після завершення процедури пацієнт може відразу покинути лікарню і повернутися звичного життя. Унікальність методики полягає в відсутності реабілітаційного періоду. Немає необхідності призупиняти заняття спортом або дотримуватися суворої дієти.

Косметичний ефект від процедури виявляється відразу ж. Склеєна судина зникає та перестає виступати над поверхнею шкіри. Таким чином, зникають судинні зірочки і змійовидно розширені вени.

В результаті клейової облітерації усувається першопричина венозного розширення вен – венозний рефлюкс. Пошкоджена вена закривається, а кров скеровується по здоровим судинам. Завдяки цьому знімається навантаження на судинну систему, і усуваються прояви венозної недостатності.

Клейова облітерація VenaSeal чи VenaBlock в Лікарні ЕКСПЕРТ
Відділення судинної хірургії (флебології) Лікарні ЕКСПЕРТ досконало володіє методикою біоклею і пропонує своїм пацієнтам у короткі терміни звільнитися від проблем венозної недостатності без реабілітаційного періоду та тривалого носіння компресійної білизни.

Горленко Федір Вікторович

Судинний хірург, флеболог, ангіохірург, лікар УЗД