При відключенні світла та зв'язку - Лікарня ЕКСПЕРТ працює 24/7

Оберіть

Ужгород

 

Оберіть

Лікарня

 

+38 (097) 22 33 911
+38 (073) 22 33 911
+38 (066) 223 39 11
м.Ужгород,
вул.Капушанська, 23а
Цілодобово 24/7

Оберіть

Поліклініка

 

+38 (097) 22 33 911
+38 (073) 22 33 911
+38 (066) 223 39 11
м.Ужгород,
вул.Капушанська, 23а
З 8:00-20:00

Чоловіче безпліддя

Чоловіче безпліддя

Протягом довгого часу вважали, що безпліддя – це переважно жіноче захворювання. Однак сьогодні доведено, що випадки виникнення безпліддя у чоловіків і жінок приблизно однакові. 

Чоловіче  безпліддя може бути викликане різними причинами, такими як зниження кількості або якості сперми, порушення ерекції, аномалії сім'яної канальців, гормональні порушення та інші. Лікування безпліддя у чоловіків залежить від причин, які його викликали, тому підходи можуть варіюватись.

Ось деякі загальні методи лікування чоловічого безпліддя:

  1. Зміна стилю життя: Іноді лікування безпліддя може включати зміну стилю життя. Це може включати припинення куріння, обмеження споживання алкоголю, зменшення стресу, регулярну фізичну активність та збалансовану дієту.

  2. Ліки: Чоловіче безпліддя може бути лікуване за допомогою різних ліків, які можуть зменшити вплив шкідливих факторів на стан сперми або поліпшити ерекцію. Це можуть бути антибіотики для лікування інфекцій, препарати для підтримки гормонального балансу, препарати для підвищення ерекції та інші.

  3. Хірургічне лікування: Іноді чоловіче безпліддя може бути лікуване за допомогою хірургічних процедур. 

 

Найбільш складною, потребуючою хірургічного лікування, є екскреторно-обтураційна форма чоловічого безпліддя.  При азооспермії, викликаній оклюзією сім’явикидаючих проток чи фіброзом центральних частин простати, що здавлює ці протоки, ефективною є процедура трансуретральної катетеризації або балонної дилатації отворів сім’явикидаючих проток (ТУКСП або ТУБДСП).

При оклюзіях просвіту сім’явиносних шляхів або придатка яєчка або після вазектомії виконуються реконструктивні операції (вазо-вазоанас­томоз, вазо-епідидимоанастомоз).

Ефективне лікування еректильної дисфункції проводиться в ЛІКАРНІ ЕКСПЕРТ. Воно допоможе кожному пацієнтові знову відчути радість життя. Сучасні методики, кваліфіковані фахівці та повна конфіденційність у ході лікування допоможуть позбутися від проблеми без додаткового стресу.